Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Naša činnosť je zameraná na sprostredkovanie finančných služieb v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a realít. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Vďaka výbornej znalosti trhu, širokej ponuke produktového portfólia a dlhoročným skúsenostiam poskytujeme našim klientom profesionálny, flexibilný prístup, komplexné, odborné poradenstvo a výber najvýhodnejšieho variantu poistenia, úverov a výber najvhodnejšej poisťovni alebo banky. Našim klientom poskytujeme nepretržitú starostlivosť a odbornú pomoc pri riešení ich individuálnych potrieb.

Naši klienti oceňujú na spolupráci hlavne výraznú úsporu času a záruku efektívneho využitia finančných prostriedkov.

Uprednostňujeme dlhodobú spoluprácu pred krátkodobým efektom. Spolupráca medzi našou spoločnosťou a klientom je vždy založená na vzájomnej dôvere, ktorú si budujeme zodpovednosťou, sústavným vzdelávaním a korektným prístupom .