Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Úvery

Plánujete kúpu nehnuteľnosti, auta, rekonštrukciu, výstavbu domu? Blíži sa obdobie výročia úrokovej sadzby alebo chcete nastaviť lepšie podmienky úveru, ktorý splácate? Hypocredit s. r. o. je ten správny partner s ktorým sa Vám podarí nájsť najlepšie riešenie Vašej situácie.

Sprostredkovávame

  • Hypotekárne úvery
  • Americká hypotéka
  • Spotrebné úvery
  • Podnikateľské úvery

Vypracujeme pre Vás tú najlepšiu možnosť financovania, urobíme dôkladnú analýzu Vašej aktuálnej situácii.

Pri tvorbe úverového prípadu vychádzame z analýzy Vašej situácie, na základe ktorej oslovíme naše partnerské banky.

Ponuky bánk porovnáme a vyberieme pre Vás tu najvhodnejšiu alternatívu.

Podmienky financovania za Vás komunikujeme s bankou.

Zmluvnú dokumentáciu k úverom si spolu s Vami prejdeme a v prípade potreby vysvetlíme jednotlivé body, aby ste mali informácie o podmienkach, právach a povinnostiach vyplývajúcich zo zmluvnej dokumentácie.

Spolu s Vami absolvujeme podpis zmluvnej dokumentácie v banke, kde vieme pomôcť pri zodpovedaní otázok bankových pracovníkov.

Po podpise zmluvnej dokumentácie sa naša pomoc nekončí. Pomôžeme Vám pri zabezpečení splnenia všetkých dokladacích podmienok, ktoré je potrebné splniť, aby ste mohli čerpať úver.

Po načerpaní úveru sme Vám naďalej nápomocní. Staráme sa o Vás aj v priebehu splácania úveru, najmä o to aby Vaša sadzba a podmienky úveru boli naďalej optimálne.