Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti poistenia

Spracujeme Vám analýzu existujúcich poistných zmlúv, nastavíme Vám optimálnu výšku krytia rizík na živote a majetku, vypracujeme komplexné riešenia na zefektívnenie využívania finančných prostriedkov.

 

Spolupráca pri príprave podkladov a následná analýza rizík

Odborné poradenstvo pri výbere poisťovni pri analýze krytia rizík, sumarizácia podkladov potrebných na vypracovanie návrhu poistných zmlúv.

 

Spracovanie návrhu poistnej zmluvy s vybranou poisťovňou

Vypracovanie a analýza ponúk podľa požiadaviek klienta, vyhodnotenie najvhodnejšieho riešenia pre klienta, následné vypracovanie poistného návrhu s vybranou poisťovňou.

 

Pravidelná aktualizácia poistných zmlúv podľa požiadaviek a potrieb klienta

Zabezpečenie akýchkoľvek zmien na zmluve klienta podľa jeho potrieb, zabezpečenie výpovede zmlúv, komunikácia s poisťovňou

 

Konzultačné a poradenské služby v oblasti poistenia po celú dobu platnosti poistnej zmluvy

Vždy radi klientom poskytneme odborné rady v oblasti poistenia, vypracujeme cenové ponuky poistení rôznych poisťovní, pomáhame optimalizovať nastavenie krytia rizík, pomáhame pri riešení poistných udalostí

 

Správa poistných zmlúv

Všetky zmluvy sú u nás na jednom mieste a zároveň máte možnosť sledovania najvýhodnejších podmienok na trhu.

 

Asistencia pri likvidácii poistných udalostí

Pomáhame klientom pri poistných udalostiach. Klienti po poistnej udalosti kontaktujú našu spoločnosť , kde im je poskytnutá kvalifikovaná rada, ako ďalej postupovať pri vybavovaní poistnej udalosti v konkrétnej situácii a následne je klientom poskytnutá pomoc počas celého procesu likvidácie.

 

Poskytujeme komplexné služby pri kúpe, predaji a prenájme nehnuteľností.

Zabezpečíme pre Vás:

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.

Bezplatné ocenenie Vašej nehnuteľnosti, nastavenie optimálnej predajnej ceny, znalecký posudok, geometrický plán. Profesionálne fotografie, video, virtuálna prehliadka

Právne poradenstvo v realitnej oblasti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie úveru a poistenia nehnuteľnosti

Potrebnú dokumentáciu, výpis z listu vlastníctva, kópia z katastrálnej mapy a všetky potrebné doklady.

 

Vypracovanie rezerva

nej, kúpnopredajnej zmluvy autorizovanej advokátom, zaslanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, súčinnosť pri overovaní podpisov.

 

Zľavy u našich obchodných partnerov

Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Našou snahou je zabezpečiť kvalitný a profesionálny servis na najvyššej úrovni a v každej fáze procesu predaja. Zameriavame sa na individuálny prístup ku každému klientovi na základe analýzy jeho špecifických potrieb a garantujeme bezpečnosť predaja nehnuteľnosti, preverujeme a eliminujeme prípadné riziká.

 

Poskytujeme odborne poradenstvo v oblasti úverov.

Analýza existujúcich úverov, úverových podmienok, najmä úroková sadzba a poplatky spojené s úverom.

Analýza aktuálnej situácie klienta, investičného zámeru, požiadaviek na financovanie a v prípade úveru zabezpečeného nehnuteľnosťou, aj analýza nehnuteľnosti z hľadiska tiarch a akceptácie bankou.

 

Vypracovanie ponuky financovania

Nastavenie úverového obchodu na základe vykonanej analýzy situácie klienta. Oslovenie bánk, za účelom zaslania ponuky financovania. Porovnanie ponúk bánk a výber tej najvýhodnejšej alternatívy pre klienta.

Spolupráca pri sumarizácii podkladov, ktoré sú súčasťou žiadosti o úver

Pomoc pri získavaní podkladov, nevyhnutných k tomu, aby klient mohol požiadať banku o úver.

 

Asistencia pri podpise zmlúv v banke

Spolu s Vami sa zúčastníme stretnutia v banke pri podpise zmluvnej dokumentácie k úveru.

 

Konzultačné a poradenské služby v oblasti úverov pred podpisom úverovej zmluvy a počas celej doby platnosti úverovej zmluvy

Pred podpisom zmluvnej dokumentácie spolu s klientom prejdeme a v prípade potreby vysvetlíme jednotlivé body zmlúv, najmä čo sa týka podmienok za akých je možné čerpať úver, práva a povinnostiach vyplývajúce pre klienta zo zmluvnej dokumentácie.

Po načerpaní úveru a v priebehu splácania úveru, sa naďalej staráme o klienta, aby úverové podmienky boli pre klienta naďalej optimálne.